شرایط و قوانین

همه‌ی کاربرانی که قصد ثبت‌نام و خرید در سایت شیرینی را دارند باید کلیه‌ی بند‌های این توافق‌نامه را مطالعه کنند. عضویت در سایت یا خرید از آن به مفهوم اطلاع و پذیرفتن کلیه شرایط شیرینی می‌باشد.

1- ثبت‌نام در سایت به معنی پذیرش این ضوابط و مقررات است.
2- افراد باید در محافظت از شناسه و رمزعبور خود بکوشند و در صورتی که شناسه و رمزعبور خود را در اختیار شخص دیگری بگذارند مسئولیت مستقیم این عمل به عهده‌ي آن‌ها است. 
3- از آن‌جا که کد خریدار بر اساس اسم و اطلاعاتی که او به شیرینی ارایه کرده تنظیم می‌شود مسئولیت صحت، دقت و کامل بودن اطلاعات داده شده به شیرینی بر عهده‌ي کاربر است.
4- اگرچه ما برای ارایه‌ي خدمات مطلوب و با کیفیت بالا در سایت تمام تلاش خود را به کار می‌بریم، با این‌حال ممکن است در دوره‌هایی برخی مشکلات فنی و موارد خارج از کنترل ما وقفه‌ای در به‌روزرسانی و ارایه‌ی خدمات سایت ایجاد کند. لذا در صورت بروز این مشکلات به طور موقت از ارایه‌ی سرویس معذور خواهیم بود.
5- شیرینی از یک تیم کارآزموده‌ي فناوری اطلاعات برای ارایه‌‌ی خدمات خود بهره می‌گیرد، با این حال امکان بروز اختلال در اینترنت همیشه وجود دارد. بدیهی است شیرینی برای حل مشکلات احتمالی مربوط به خود تمام تلاش خود را می‌کند اما در مورد مشکلات خارج از کنترل مسئولیتی ندارد.
6- از آن‌جایی که پرداخت ما بر اساس سیستم درگاه الکترونیکی بانک‌های معتبر کشور تنظیم شده است، شیرینی مسئول مشکلات احتمالی پرداخت بانک‌ها نخواهد بود.
7- در ازای کد مربوطه فقط کالا یا خدمات ارایه می‌شود (خریدار نمی‌تواند در ازای کد پول مطالبه کند).
8- با وجود بسیار غیر محتمل بودن این مساله، در صورتی که قنادی یا مرکز ارایه‌کننده‌ي خدمات یا کالا به هر علتی از ارایه‌ی خدمات یا کالا خودداری کنند شیرینی تمام تلاش خود را برای برطرف کردن مشکل خواهد کرد.
9- انتخاب‌های شیرینی بر اساس کیفیت بالای خدمات و کالاها انجام می‌شود ولی در نهایت به دلیل این‌که لذت بردن از شیرینی خاص  به ذائقه‌ی اشخاص مربوط می‌شود و سلیقه‌ای است، مسئولیت تضمین آن به عهده‌ي شیرینی نخواهد بود.
10- چنان‌چه مشتری در مهلت تعیین‌شده در سایت از کوپن و یا کارت هدیه خود استفاده ننماید شیرینی مسئولیتی در قبال از بین رفتن فرصت مشتری ندارد و وجه مسترد نخواهد شد.
11- افراد بایستی در انتخاب خود دقت لازم را داشته باشند زیرا پس از ارسال درخواست هیچگونه ایرادی پذیرفته نمیشود.
12- شیرینی برای برقراری تعامل بیش‌تر با خریداران و فروشندگان از نظرات افراد استقبال می کند.
لازم به ذکراست کاربران هنگام ثبت نام در سایت علاوه بر این مقررات، اعلام می کنند که قانون جرایم رایانه ای کشور را نیز پذیرفته اند.

گفتگوی آنلاین با مدیر فروشگاه
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به سایت شیرینی است و هر گونه کپی برداری و استفاده از عکس و مطالب سایت بدون اجازه مدیر سایت ممنوع است.
شیرینی؛نخستین قنادی اینترنتی ایران © 1398 - طراحی و پشتیبانی توسط Open-Cart.ir